Akreditované kurzy pro sociální pracovníky
Přihlaste se ještě dnes!

Odborně, srozumitelně a užitečně...
Garance odbornosti
Akreditované kurzy
Lidský přístup
Zkušenosti z praxe
Originální témata
Adekvátní cena
Žádosti o akreditaci odeslány

Žádosti o akreditaci odeslány

čtvrtek , březen 23, 2023

První dvě žádosti o akreditaci vzdělávacích kurzů odeslány.

Byla to trochu fuška, ale dnes jsem odeslal první dvě žádosti o akreditaci kurzů na MPSV. Věřím, že MPSV obě žádosti brzy posvětí a budeme to moci rozjet. Jednání akreditační komise MPSV by mělo proběhnout v pondělí 27. 4. 2023.

Jelikož s tímto procesem zatím nemám žádné zkušenosti, nemám ani ponětí o tom, nakolik je akreditační komise ohledně udělování akreditací přísná a jak dlouho celý proces trvá. Spolehnout se ale můžete na to, že obsah obou kurzů jsem pojal odborně, srozumitelně a užitečně :)

Prozradím názvy a stručný popis obou témat:

Téma "Očekávání dítěte od sociálního pracovníka" je postaveno na poznatcích ze čtyřletého výzkumu, který byl součástí mého doktorského studia. Vychází tedy také z knihy, kterou jsem publikovat v loňském roce. Jak z názvu vyplývá, téma se zaměřuje na to, co děti samotné očekávají od jejich sociálních pracovníků a nově zde představím také několik technik, jak taková očekávání od dětí lze získat.

Druhé vzdělávání nese originální název "Já, sociální pracovník" a je koncipováno tak, aby posílilo vaši integritu s profesí sociálního pracovníka. Ideální pro ty, kteří občas zapochybují o náplni své práce, uvažují o odchodu z oboru nebo se obávají syndromu vyhoření.

Tak díky za zájem a snad brzy na viděnou na nějakém z prvních kurzů :)

Karel Řezáč

Zatím žádné komentáře

Neznáme se?

Kvalita vzdělávání je vždy závislá na kvalitě lektora. Nejste si jisti, zda naplním vaše očekávání?

Přečtěte si o mně více a vyzkoušejte vzdělávací kurz, který je na vysoké odborné úrovni, dbá na srozumitelnost výkladu a přináší užitečné vědomosti pro praxi.
Vyhledávání